Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 2
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 2
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ARTESIA 1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 23 |
2 | ZWAANSHOEK 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
3 | TEHADO 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 21 |
4 | STEVENSHOF 2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 |
5 | KATWIJK 3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 |
6 | BOSKOOP 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 |
7 | ZOETERWOUDE 2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 |
8 | DE KEGEL 2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3 |
09:00 | KATWIJK 3 | - | TEHADO 2 | 0 - 4 | Gravel | |
15:30 | BOSKOOP 2 | - | STEVENSHOF 2 | 0 - 4 | Gravel | |
13:30 | ZWAANSHOEK 2 | - | DE KEGEL 2 | 4 - 0 | | |
14:00 | ZOETERWOUDE 2 | - | ARTESIA 1 | 1 - 3 | Hardcourt | |
10:00 | ARTESIA 1 | - | KATWIJK 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | STEVENSHOF 2 | - | ZWAANSHOEK 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | DE KEGEL 2 | - | BOSKOOP 2 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | TEHADO 2 | - | ZOETERWOUDE 2 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | KATWIJK 3 | - | DE KEGEL 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
11:00 | ZWAANSHOEK 2 | - | TEHADO 2 | 4 - 0 | | |
11:00 | BOSKOOP 2 | - | ARTESIA 1 | 0 - 4 | Gravel | |
14:00 | ZOETERWOUDE 2 | - | STEVENSHOF 2 | 0 - 4 | Hardcourt | |
09:00 | STEVENSHOF 2 | - | KATWIJK 3 | 3 - 1 | Kunstgras | |
10:00 | ARTESIA 1 | - | ZWAANSHOEK 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
10:00 | TEHADO 2 | - | BOSKOOP 2 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | DE KEGEL 2 | - | ZOETERWOUDE 2 | 1 - 3 | Gravel | |
09:00 | KATWIJK 3 | - | ZOETERWOUDE 2 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | STEVENSHOF 2 | - | DE KEGEL 2 | 4 - 0 | Kunstgras | |
14:00 | BOSKOOP 2 | - | ZWAANSHOEK 2 | 0 - 4 | Gravel | |
10:00 | TEHADO 2 | - | ARTESIA 1 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | ARTESIA 1 | - | STEVENSHOF 2 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | ZWAANSHOEK 2 | - | KATWIJK 3 | 0 - 4 | | |
09:00 | DE KEGEL 2 | - | TEHADO 2 | 0 - 4 | Gravel | |
14:00 | ZOETERWOUDE 2 | - | BOSKOOP 2 | 1 - 3 | Hardcourt | |
10:00 | KATWIJK 3 | - | BOSKOOP 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | STEVENSHOF 2 | - | TEHADO 2 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | ZOETERWOUDE 2 | - | ZWAANSHOEK 2 | 1 - 3 | Hardcourt | |
15:00 | DE KEGEL 2 | - | ARTESIA 1 | 0 - 4 | Gravel | |