Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 2e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | ZEE EN DUIN 1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25 |
2 | KATWIJK 2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 24 |
3 | STEVENSHOF 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 |
4 | HBC 1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 |
5 | BADHOEVEDORP 3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 |
6 | DE BOEKHORST 1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 |
7 | ZUID-WEST 1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 |
8 | TEHADO 3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 |
09:00 | DE BOEKHORST 1 | - | ZUID-WEST 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | STEVENSHOF 3 | - | TEHADO 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
11:00 | HBC 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
14:00 | KATWIJK 2 | - | BADHOEVEDORP 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | ZUID-WEST 1 | - | KATWIJK 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
12:30 | BADHOEVEDORP 3 | - | DE BOEKHORST 1 | 3 - 1 | Gravel | |
13:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | STEVENSHOF 3 | 4 - 0 | Gravel | |
10:00 | TEHADO 3 | - | HBC 1 | 1 - 3 | Gravel | |
13:00 | STEVENSHOF 3 | - | BADHOEVEDORP 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
15:00 | DE BOEKHORST 1 | - | ZEE EN DUIN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
14:00 | HBC 1 | - | ZUID-WEST 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
14:30 | KATWIJK 2 | - | TEHADO 3 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
09:00 | ZUID-WEST 1 | - | STEVENSHOF 3 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | KATWIJK 2 | 3 - 1 | Gravel | |
10:30 | BADHOEVEDORP 3 | - | HBC 1 | 3 - 1 | Gravel | |
10:00 | TEHADO 3 | - | DE BOEKHORST 1 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | DE BOEKHORST 1 | - | KATWIJK 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | STEVENSHOF 3 | - | HBC 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
09:30 | ZUID-WEST 1 | - | BADHOEVEDORP 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
12:00 | TEHADO 3 | - | ZEE EN DUIN 1 | 0 - 4 | Gravel | |
10:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | ZUID-WEST 1 | 4 - 0 | Gravel | |
15:00 | BADHOEVEDORP 3 | - | TEHADO 3 | 4 - 0 | Gravel | |
14:00 | HBC 1 | - | DE BOEKHORST 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
14:00 | KATWIJK 2 | - | STEVENSHOF 3 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
10:30 | ZEE EN DUIN 1 | - | BADHOEVEDORP 3 | 4 - 0 | Gravel | |
15:00 | DE BOEKHORST 1 | - | STEVENSHOF 3 | 2 - 2 | Gravel | |
10:00 | TEHADO 3 | - | ZUID-WEST 1 | 1 - 3 | Gravel | |
14:00 | KATWIJK 2 | - | HBC 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |