Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar 2019
Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Maandag Avond - 2e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Maandag Avond - 2e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | NOORDEN 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 22 |
2 | ALKEMADE 1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 20 |
3 | VAN NISPEN 1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 17 |
4 | NOORDEN 2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 17 |
5 | DE RIJNKANTERS 2 | 7 | 1 | 5 | 1 | 14 |
6 | VALKENBURG ZH 1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 12 |
7 | KATWIJK 3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 |
8 | STEVENSHOF 1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 |
19:00 | ALKEMADE 1 | - | NOORDEN 2 | 3 - 1 | Gravel | |
19:00 | NOORDEN 1 | - | DE RIJNKANTERS 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | VAN NISPEN 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:15 | STEVENSHOF 1 | - | KATWIJK 3 | 0 - 4 | Kunstgras | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | KATWIJK 3 | - | VAN NISPEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE RIJNKANTERS 2 | - | ALKEMADE 1 | 0 - 4 | Gravel | |
20:00 | NOORDEN 2 | - | NOORDEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | VAN NISPEN 1 | - | DE RIJNKANTERS 2 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | ALKEMADE 1 | - | KATWIJK 3 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | NOORDEN 1 | - | VALKENBURG ZH 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE RIJNKANTERS 2 | - | STEVENSHOF 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | ALKEMADE 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | NOORDEN 2 | - | VAN NISPEN 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | KATWIJK 3 | - | NOORDEN 1 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ALKEMADE 1 | - | NOORDEN 1 | 4 - 0 | Gravel | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | KATWIJK 3 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | VAN NISPEN 1 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Gravel | |
20:00 | NOORDEN 2 | - | DE RIJNKANTERS 2 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | NOORDEN 1 | - | VAN NISPEN 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | KATWIJK 3 | - | NOORDEN 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | DE RIJNKANTERS 2 | - | VALKENBURG ZH 1 | 2 - 2 | Gravel | |
19:15 | STEVENSHOF 1 | - | ALKEMADE 1 | 2 - 2 | Kunstgras | |
19:00 | VALKENBURG ZH 1 | - | NOORDEN 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:00 | ALKEMADE 1 | - | VAN NISPEN 1 | 1 - 3 | Gravel | |
19:00 | NOORDEN 1 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
20:00 | KATWIJK 3 | - | DE RIJNKANTERS 2 | 0 - 4 | Roodzand Kunstgras | |
19:15 | STEVENSHOF 1 | - | NOORDEN 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |