Competitie

oktober 2019

zaterdag 5 oktober 2019
zondag 6 oktober 2019
zaterdag 12 oktober 2019
zondag 13 oktober 2019
zaterdag 19 oktober 2019
zondag 20 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00STEVENSHOF 1-MERLENHOVE 21 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
10:00STEVENSHOF 1-KUDELSTAART 10 - 6Kunstgras
Start op 4 banen
 
KNLTB najaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:00TRIOMF 1-STEVENSHOF 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
12:30BENTHUIZEN 2-STEVENSHOF 14 - 2Kunstgras
maandag 21 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
19:00STEVENSHOF 2-DE LEIDSE HOUT 12 - 0Kunstgras
zaterdag 26 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 22Stand
10:00DE GOUWE SMASH 1-STEVENSHOF 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
10:00STEVENSHOF 3-BE FAIR 1Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
12:00HILLEGOM 1-STEVENSHOF 1Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 14Stand
12:00STEVENSHOF 2-DE GEVERS 3Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 9Stand
13:00OEGSTGEEST 1-STEVENSHOF 2Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Dames dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30SASSENHEIM 5-STEVENSHOF 3Gravel
 
KNLTB najaar 2019 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30STEVENSHOF 1-DE MUNNIK 1Kunstgras
zondag 27 oktober 2019
KNLTB najaar 2019 Heren Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STEVENSHOF 1-DE MUNNIK 2Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 12Stand
10:00STEVENSHOF 1-THOR DE BATAAF 1Kunstgras
Start op 4 banen
 
KNLTB najaar 2019 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
11:30DEKKER TENNIS 1-STEVENSHOF 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 2019 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 2Stand
14:00DE MUNNIK 1-STEVENSHOF 1Roodzand Kunstgras