Competitie, teams en speeldata

Dames-, heren- en gemengde teams spelen mee in de KNLTB Voorjaarscompetitie, Zomeravondcompetitie, Najaarscompetitie en Wintercompetitie.
 

Speeldata KNLTB competitie Voorjaar 2022

KNLTB Competitie Voorjaar 2022 staat gepland voor de periode van 1 april t/m 10 juni 2022. Bekijk de speeldata.
Er is weer een zeer divers competitieaanbod op iedere dag van de week, voor zowel beginnende spelers als voor zeer gevorderde spelers en voor iedereen daar tussenin. Bekijk het competitieaanbod.

Voor de indeling competitie (tegenstanders, thuis- en uitwedstrijden, uitslagen etc.), zie competitieuitslagen.
 

Deelnemende teams KNLTB Competitie 2021

Teams zaterdag

DAMES 17+, 1e klasse
afdeling 1

Stevenshof 1


Zita de Wijs
Graziella Faber
Ingeborg Hoogeveen
Saske Hoving

Chris Vriends
Ellen van der Zalm
  HEREN 17+, 2e klasse
afddeling 11 

Stevenshof 1

Johan Teske

Alex van den Berg
Alexander Bouman
Fred Driessen
Henry Hoiting
Oscar Schoordijk
Nico van der Weijden

 
  HEREN 17+, 5e klasse
afdeling 2

Stevenshof 2

Stefan Harland
Mario van Aanhout

Kevin Dijkstra
Wesley Dijkstra

Jeroen van Dorp
Niels Harland

Chris Tisseur
 
DAMES DUBBEL 17+, 4e klasse
afdeling 4
Stevenshof 2


Jeltje Hendriks-Takema
Sissi Boekee-van Delft
Sylvia Helmes
Esther Herberts
Elise Schouten
Laura van Well
José van de Wetering
 

HEREN DUBBEL 17+, 3e klasse
afdeling 1
Stevenshof 1


Marco Segaar
Leendert Hamelink
Henk Lelieveld
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Jan van de Veer
Perry Waaijer
Hans Wolvers

     


Teams zondag

HEREN 35+, 4e klasse
afdeling 3

Stevenshof 2


Jer de Wolf
Walter Bunnig
Dirk König
Theo Luykx
Ger van Stein
Emile Witlox
  HEREN 35+, 4e klasse
afdeling 1

Stevenshof 3


Raymond Volwater
Peter van der Burg
Prem Gharbaran
Peter Kuiper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym
Willem Reynvaan

 
  DAMES DUBBEL, 1e klasse
afdeling 4
Stevenshof 1

Marjan Holman
Caroline Boogmans
Jolanda van der Horst
Sonja van Rijswijk
Tineke Trouwee
Marijke ter Voert
 

 

Teams maandag

HEREN DUBBEL 17+, open klasse
afdeling 1

Stevenshof 1


Jelmer van Teutem
Yanick Bruggeman
Kars Davina
Bram van der Geer
Chris Hendriks
Menno de Jong
  HEREN DUBBEL 17+, open klasse afdeling 1 
Stevenshof 2


Joep Trappenburg
Teun Agren
Marinus Eybergen
Steven Kozman
Ton Kloet
Michiel Steenbeek
Jeffrey Zonneveld