Competitie, teams en speeldata

Dames-, heren- en gemengde teams spelen mee in de KNLTB Landelijke Voorjaarscompetitie, Voorjaarscompetitie Noordwest (District), KNLTB Najaarscompetitie en KNLTB Noordwest Wintercompetitie.
 

Speeldata competitie 2019 - 2020

KNLTB Landelijk Voorjaar en Voorjaarscompetitie Noordwest (District) 2019: bekijk de speeldata.

KNLTB Najaarscompetitie 2019: bekijk de speeldata.

KNLTB Wintercompetitie regio Noordwest 2019-2020: bekijk de speeldata.

 

Deelnemende teams Wintercompetitie 2019-2020

Teams KNLTB Wintercompetitie Noordwest, senioren, vrijdagavond

Gemengd Dubbel 17+
Stevenshof 2, 3e klasse, afdeling 2

Erica Kerkvliet
Wendy Kerkvliet
Angelique Tisseur (captain)
Antoon van den Bogaerdt
Mike Bunnig
Arjan van Leusden

 

Teams KNLTB Wintercompetitie Noordwest, senioren, zaterdag

Gemengd 17+
Stevenshof 1, 1e klasse, afdeling 1

Graziella Faber
Saske Hoving
Chris Vriends
Zita de Wijs
Anna van der Woerdt
Stefan Harland (captain)
Gerard Koers
Kaj van Gulik (invaller)
Nico van der Weijden (invaller)

 

Teams KNLTB Wintercompetitie Noordwest, senioren, zondag

Gemengd Dubbel 35+
Stevenshof 1, 1e klasse, afdeling 2

Herma Beerlage-Goddijn
Caroline Boogmans
Aurele Heijn
Ernst-Jan Beerlage (captain)
Frank Boogmans
Theo Heijn

 

Gemengd Dubbel 35+
Stevenshof 2, 2e klasse, afdeling 1

Marianne de Graaf
Marjan Holman (captain)
Annet Tazelaar (invaller)
Michel Boekee
Walter Bunnig
Ger van Stein
Emile Witlox

Heren Dubbel 35+
Stevenshof 1, 3e klasse, afdeling 1

Chris Tisseur (captain)
Herman van Barneveld
Johan Kluivers
Mario van Aanhout



 

 

Deelnemende teams Najaarscompetitie 2019

Teams KNLTB Najaarscompetitie, zaterdag

DAMES DUBBEL 17+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 4


Ria Segaar
Herma Beerlage
Elsenoor van Buuren
Aurele Heijn
Annet Tazelaar
Monique van der Weijden
Zita de Wijs

 

DAMES DUBBEL, 17+, 3e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 14


Marjan Holman
Caroline Boogmans
Jeannette Lefranc
Anja van Velden
Marijke ter Voert

Reserve: Marianne de Graaf

 

DAMES DUBBEL, 17+, 4e klasse
Stevenshof 3
Afdeling 4


Jeltje Hendriks-Takema
Sissie Boekee-van Delft
Elise Schouten
Laura van Well
José van de Wetering
Irma Wolvers

 

 

HEREN DUBBEL, 17+, 2e klasse 
Stevenshof 1
Afdeling 5


Guus Riteco

Fred Driessen
Rieuwert Hoppes
Johan Teske
Nico van der Weijden

 
  HEREN DUBBEL, 17+, 3e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 9


Stefan Harland

Jeroen van Dorp
Kevin Dijkstra
Wesley Dijkstra
Kaj van Gulik
Niels Harland
C. de W.
 

HEREN DUBBEL, 17+, 3e klasse
Stevenshof 3
Afdeling 8


Marco Segaar
Leendert Hamelink
Henk Lelieveld
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Jan van de Veer
Perry Waaijer
Hans Wolvers

  GEMENGD DUBBEL, 17+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 22


Henry Hoiting
Alexander Bouman
Mario Faber
Saske Hoving
Simon Kielman
Chris Vriends
Anna van der Woerdt


Teams KNLTB Najaarscompetitie, zondag

DAMES DUBBEL, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 2


Jolanda van der Horst
Sylvia Boshuizen
Esther Herberts
Karin Muller
Jeannette Spittje
Irene Viets

 

HEREN, 3e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 6


Chris Tisseur
Rob van Haastregt
Johan Kluivers
Fred Verhoogt
Ronald Vermond
Koen de Wagt

 

HEREN DUBBEL, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 1


Raymond Volwater
Peter van der Burg
Serge Deegenaars
Prem Gharbaran
Peter Kuiper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym
Willem Reynvaan

 

 

 

Deelnemende teams KNLTB Voorjaarscompetitie 2019

Teams zaterdag

DAMES 17+, hoofdklasse
Stevenshof 1
Afdeling 9


Zita de Wijs
Graziella Faber
Saske Hoving

Chris Vriends
Anna van der Woerdt

 

HEREN 17+, 3e klasse 
Stevenshof 1
Afdeling 1


Johan Teske

Alex van den Berg
Fred Driessen
Rieuwert Hoppes
Oscar Schoordijk
Nico van der Weijden

 

HEREN 17+, 5e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 6


Stefan Harland
Mario van Aanhout

Sjaak Broekhuizen
Kevin Dijkstra
Wesley Dijkstra

Jeroen van Dorp
Niels Harland

Chris Tisseur
(...)

   

DAMES DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 1


Yvonne Hendriks
Joëlle Carrere
J
eannette Lefranc
Carola Onderwater
Mirjam Perquin
Anja van Velden

 

DAMES DUBBEL 17+, 4e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 8


Jeltje Hendriks-Takema
Sissie Boekee-van Delft
Madelon Dijk
Elise Schouten
Laura van Well
José van de Wetering

 

HEREN DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 10


Erik van Zonneveld
Patrick Herfst
Martijn Pot

Joan Weststrate
Geert Zaaijer

Reserve:
Paul van Kempen

 
  HEREN DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 6


Marco Segaar
Leendert Hamelink
Henk Lelieveld
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Jan van de Veer
Perry Waaijer
Hans Wolvers

 

 

Teams zondag

HEREN 17+, 5e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 5


Guus Riteco
Alexander Bouman
Mario Faber
Henry Hoiting
Simon Kielman
Gerard Koers
Teun Parrel

  HEREN 35+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 1


Peter Knaapen
Ernst Jan Beerlage
Frank Boogmans
Theo Heijn
Carlos Schoon

 
  HEREN 35+, 3e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 7


Jer de Wolf
Walter Bunnig
Dirk König
Aad van der Linden
Theo Luykx
Ger van Stein
Emile Witlox
 

HEREN 35+, 4e klasse
Stevenshof 3
Afdeling 2


Raymond Volwater
Peter van der Burg
Serge Deegenaars
Prem Gharbaran
Peter Kuiper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym
Willem Reynvaan

DAMES DUBBEL 17+, 1e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 5

Marjan Holman
Caroline Boogmans
Marianne de Graaf
Annet Tazelaar
Tineke Trouwee
Marijke ter Voert

 
 
DAMES DUBBEL 17+, 1e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 5

Elsenoor van Buuren
Herma Beerlage
Vera van der Poel
Ria Segaar
Babs Teng

 
 

DAMES DUBBEL 17+, 2e klasse
Stevenshof 3
Afdeling 4


Sylvia Boshuizen
Esther Herberts
Jolanda van der Horst
Esther Lauwen
Sonja van Rijswijk
Jeannette Spittje
Irene Viets

   

 

Team maandagavond

DAMES DUBBEL 17+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 1


Ingrid Vintges
Hanneke van Barneveld
Lilo Gerdessen
Erica van Ginkel
Anita Ravensbergen
Angelique Tisseur

 

 


Voor de indeling (tegenstanders, thuis- en uitwedstrijden, uitslagen etc.), zie competitieuitslagen.