Competitie, teams en speeldata

Dames-, heren- en gemengde teams spelen mee in de KNLTB Voorjaarscompetitie, Zomeravondcompetitie, Najaarscompetitie en Wintercompetitie.
 

Speeldata KNLTB competitie 2021

KNLTB Competitie Voorjaar 2021 gaat niet door en wordt verschoven naar het najaar onder de naam 'KNLTB competitie 2021'. 

Het aanbod blijft hetzelfde als voor de Voorjaarscompetitie. Bekijk het aanbod.

Bekijk de speeldata najaar.

Voor de indeling competitie (tegenstanders, thuis- en uitwedstrijden, uitslagen etc.), zie competitieuitslagen.
 

Deelnemende teams KNLTB Competitie 2021 (onder voorbehoud)

Teams zaterdag

DAMES 17+, hoofdklasse
Stevenshof 1


Zita de Wijs
Graziella Faber
Saske Hoving
Ingeborg Hoogeveen

Chris Vriends
Ellen van der Zalm

 

HEREN 17+, 2e klasse 
Stevenshof 1

Johan Teske

Alex van den Berg
Alexander Bouman
Fred Driessen
Henry Hoiting
Oscar Schoordijk
Johan Teske
Nico van der Weijden

 

HEREN 17+, 5e klasse
Stevenshof 2

Stefan Harland
Mario van Aanhout

Kevin Dijkstra
Wesley Dijkstra

Jeroen van Dorp
Niels Harland

Chris Tisseur

 

DAMES DUBBEL 17+, 4e klasse
Stevenshof 2


Jeltje Hendriks-Takema
Sissi Boekee-van Delft
Sylvia Helmes
Esther Herberts
Elise Schouten
Laura van Well
José van de Wetering

 

HEREN DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 1


Marco Segaar
Leendert Hamelink
Henk Lelieveld
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Marco Segaar
Jan van de Veer
Perry Waaijer
Hans Wolvers

 

 

 

 

Teams zondag

HEREN 35+, 2e klasse
Stevenshof 1


Peter Knaapen
Ernst Jan Beerlage
Frank Boogmans
Mario Faber
Theo Heijn
Carlos Schoon

  HEREN 35+, 4e klasse
Stevenshof 2


Jer de Wolf
Walter Bunnig
Dirk König
Aad van der Linden
Theo Luykx
Ger van Stein
Emile Witlox

 
  HEREN 35+, 4e klasse
Stevenshof 3


Raymond Volwater
Peter van der Burg
Prem Gharbaran
Peter Kuiper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym
Willem Reynvaan 
 

 

DAMES DUBBEL 17+, 1e klasse
Stevenshof 1

Marjan Holman
Caroline Boogmans
Jolanda van der Horst
Sonja van Rijswijk
Annet Tazelaar
Tineke Trouwee
Marijke ter Voert

 
 
 
 

 

   

 

Deelnemende teams KNTLB Competitie 2020

Teams zaterdag

DAMES 17+, hoofdklasse
Stevenshof 1
Afdeling 7


Zita de Wijs
Graziella Faber
Saske Hoving

Chris Vriends
Anna van der Woerdt

 

HEREN 17+, 2e klasse 
Stevenshof 1
Afdeling 6


Johan Teske

Alex van den Berg
Fred Driessen
Oscar Schoordijk
Nico van der Weijden

 

HEREN 17+, 5e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 5


Stefan Harland
Mario van Aanhout

Kevin Dijkstra
Wesley Dijkstra

Jeroen van Dorp
Niels Harland

Chris Tisseur
C de W

 

DAMES DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 8


Yvonne Hendriks
Ingrid van den Berg
Joëlle Carrere
J
eannette Lefranc
Mirjam Perquin
Anja van Velden

 

DAMES DUBBEL 17+, 4e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 5


Jeltje Hendriks-Takema
Sissi Boekee-van Delft
Sylvia Helmes
Esther Herberts
Elise Schouten
Laura van Well
José van de Wetering

 

HEREN DUBBEL 17+, 3e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 4


Marco Segaar
Leendert Hamelink
Henk Lelieveld
Ruud Nievaart
Eelco Ostendorf
Marcel Rosheuvel
Jan van de Veer
Perry Waaijer
Hans Wolvers

 

 

Teams zondag

HEREN 17+, 5e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 5


Alexander Bouman
Henry Hoiting
Simon Kielman
Gerard Koers
Teun Parrel
Guus Riteco

  HEREN 35+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 4


Peter Knaapen
Ernst Jan Beerlage
Frank Boogmans
Mario Faber
Theo Heijn
Carlos Schoon

 
  HEREN 35+, 4e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 1


Jer de Wolf
Walter Bunnig
Dirk König
Theo Luykx
Ger van Stein
Emile Witlox
 

HEREN 35+, 4e klasse
Stevenshof 3
Afdeling 6


Raymond Volwater
Peter van der Burg
Serge Deegenaars
Prem Gharbaran
Peter Kuiper
Tjeerd den Os
Dennis van der Pluym
Willem Reynvaan

DAMES DUBBEL 17+, 1e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 3

Marjan Holman
Caroline Boogmans
Sylvia Boshuizen
Jolanda van der Horst
Sonja van Rijswijk
Annet Tazelaar
Tineke Trouwee (reserve)
Marijke ter Voert

 
 
DAMES DUBBEL 17+, 1e klasse
Stevenshof 2
Afdeling 3

Elsenoor van Buuren
Herma Beerlage
Vera van der Poel
Ria Segaar
Babs Teng

 
 

 

   

 

Team maandagavond

DAMES DUBBEL 17+, 2e klasse
Stevenshof 1
Afdeling 1


Ingrid Vintges
Hanneke van Barneveld
Lilo Gerdessen
Erica van Ginkel
Anita Ravensbergen
Angelique Tisseur