Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Noordwest 2018
Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4
MijnKNLTB: Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (IJM-LEI) - 3e klasse - Afdeling 4
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | TER AAR 2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 23 |
2 | MEERBURG 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 21 |
3 | RIJPWETERING 2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 20 |
4 | LISSERBROEK 4 | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 |
5 | DE KEGEL 3 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 |
6 | DE MERENWIJK 4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 |
7 | STEVENSHOF 1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 |
8 | KUDELSTAART 6 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 |
11:00 | KUDELSTAART 6 | - | DE MERENWIJK 4 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:00 | RIJPWETERING 2 | - | MEERBURG 2 | 3 - 1 | Kunstgras | |
13:30 | TER AAR 2 | - | LISSERBROEK 4 | 2 - 2 | Gravel | |
14:30 | DE KEGEL 3 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:00 | MEERBURG 2 | - | DE KEGEL 3 | 4 - 0 | Hardcourt | |
14:30 | STEVENSHOF 1 | - | RIJPWETERING 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
09:00 | LISSERBROEK 4 | - | KUDELSTAART 6 | 4 - 0 | Kunstgras | |
09:00 | DE MERENWIJK 4 | - | TER AAR 2 | 0 - 4 | Gravel | |
12:30 | KUDELSTAART 6 | - | MEERBURG 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:00 | RIJPWETERING 2 | - | DE MERENWIJK 4 | 3 - 1 | Kunstgras | |
13:30 | TER AAR 2 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Gravel | |
13:30 | DE KEGEL 3 | - | LISSERBROEK 4 | 2 - 2 | Gravel | |
09:00 | STEVENSHOF 1 | - | KUDELSTAART 6 | 4 - 0 | Kunstgras | |
09:30 | MEERBURG 2 | - | TER AAR 2 | 1 - 3 | Hardcourt | |
14:00 | LISSERBROEK 4 | - | RIJPWETERING 2 | 3 - 1 | Kunstgras | |
16:30 | DE MERENWIJK 4 | - | DE KEGEL 3 | 2 - 2 | Gravel | |
13:00 | MEERBURG 2 | - | STEVENSHOF 1 | 4 - 0 | Hardcourt | |
10:30 | LISSERBROEK 4 | - | DE MERENWIJK 4 | 3 - 1 | Kunstgras | |
13:00 | RIJPWETERING 2 | - | DE KEGEL 3 | 4 - 0 | Kunstgras | |
13:30 | TER AAR 2 | - | KUDELSTAART 6 | 4 - 0 | Gravel | |
09:00 | STEVENSHOF 1 | - | LISSERBROEK 4 | 1 - 3 | Kunstgras | |
10:00 | DE KEGEL 3 | - | TER AAR 2 | 1 - 3 | Gravel | |
12:00 | DE MERENWIJK 4 | - | MEERBURG 2 | 0 - 4 | Gravel | |
12:00 | KUDELSTAART 6 | - | RIJPWETERING 2 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:00 | MEERBURG 2 | - | LISSERBROEK 4 | 3 - 1 | Hardcourt | |
13:00 | STEVENSHOF 1 | - | DE MERENWIJK 4 | 1 - 3 | Kunstgras | |
09:30 | KUDELSTAART 6 | - | DE KEGEL 3 | 0 - 4 | Kunstgras | |
10:00 | TER AAR 2 | - | RIJPWETERING 2 | 3 - 1 | Gravel | |